Концерт Академического симфонического оркестра

В цей прекрасний вечір ви почуєте Симфонію №3, фа мажор, яка була написана німецьким композитором Йоганнесом Брамсом у 1883 році. У симфонії оригінально поєднуються класичні і романтичні традиції.

У другому відділенні оркестр порадує слухачів виконанням Увертюри-фантазії «Ромео і Джульєтта» П. Чайковського. Ідею створення симфонічного твору на сюжет «Ромео і Джульєтта» Петра Ілліча Чайковського підказав М.О. Балакірєв. Цю шекспірівську трагедію композитор дуже любив, а тому й пораду приняв вельми охоче.


На завершення концерту всі присутні поринуть в безмежний світ музичних чарів композиції «Прелюди» Франца Ліста. Ця симфонічна поема присвячена роздумам про тлінність людського існування. Композитор створив музику, повну героїчного, життєствердного пафосу.


Отже, не пропустіть можливість насолодитися яскравим виконанням композицій талановитими музикантами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом диригента Назара Яцківа!

Чекаємо на вас 13 жовтня 2018 року о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва.


У програмі: 
І. Брамс – Симфонія № 3, фа мажор 
П. Чайковський – Увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта»
Ф. Ліст – Симфонічна поема «Прелюди»

Диригент - Назар Яцків 
Лектор-музикознавець: Тетяна ПлісТеги: Концерт Академического симфонического оркестра

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support