воскресенье, 31.08.2014 16:00 50 грн - 100 грн ВДНГ

KIEV BEER FEST

ПРИХОДЬ І ВІДІРВИСЬ НА ПОВНУ!
KIEV BEER FEST об'єднує навколо себе десятки провідних виробників пива та сотні тисяч справжніх шанувальників цього напою. В рамках Фестивалю працюватиме національний ярмарок пива, де кожен відвідувач зможе скуштувати понад 100 сортів пива від відомих пивних брендів. Звичайно, не обійдеться і без смачненьких закусок, без яких пиво так не смакує! Насичена музична програма кожного дня не залишить байдужим жодного меломана!

Філософія фестивалю KIEV BEER FEST : позитивний настрій для кожного відвідувача, драйвова музична програма, широкий асортимент вітчизняних і зарубіжних марок пива та закусок, відповідальне споживання пива всіма присутніми на фестивалі! Ми за здорову націю молодих українців, тому пиво наллють тільки повнолітнім!


В період кінця літа ми запрошуємо Тебе приєднатись до свята музики, драйву смачного пива та найкращих закусок


ПРИХОДЬ! ВІДПОЧИВАЙ! РОЗВАЖАЙСЯ!

KIEV BEER FEST несе важливу місію – розвиток культури споживання пива в нашій країні. Для українців це можливість розвинути свої пивні смаки та вподобання, відкрити нові, до цього ще не випробувані сорти та види пива, яких на фестивалі налічується понад 100. Для нас є важливо розуміти, що споживання пива, це не тільки спосіб відпочинку, а й ціла гастрономічна наука, вивчаючи яку ти вже ніколи не зможеш просто пити пиво, не звертаючи уваги на його смак та якість.


Для учасників фестивалю KIEV BEER FEST це прекрасна можливість заявити про себе, запропонувати гостям фестивалю скуштувати власне неповторне пиво, розкрити та донести до людей свої традиції пивоваріння, розвинути власні конкурентні переваги та почути такі цінні відгуки та побажання українців про якість Вашої продукції, товарної лінії, сортів та видів пива тощо.


KIEV BEER FEST - це можливість в особливий спосіб подякувати своїм споживачам за прихильність до Вашої торгової марки, за довіру до Вас як провідного пивовара України!Теги: KIEV BEER FEST

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support